Budynki w zabudowie bliźniaczej w Luboniu

Mieszkania sprzedane!

Budynki przy ul. Poznańskiej 15-17 w Luboniu to znakomite połączenie dobrej lokalizacji, znakomitego projektu i przystępnej ceny. Nowoczesny i energooszczędny projekt architektoniczny zapewni przyszłym właścicielom nieruchomości komfortowe i oszczędne mieszkanie.

Budynki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, poczynając od ceramiki, z której wykonaliśmy ściany a kończąc na płaskim dachu wiązarowym, wykonanym z największą dokładnością i starannością. Trzyszybowe okna zapewnią odpowiednią ochronę akustyczną oraz cieplną. Budynki ocieplone są styropianem grubości 15 cm, co pozwala zaliczać je do energooszczędnych. Każdy segment budowany jest na podwójnych ścianach z dylatacją. Gwarantuje to intymną atmosferę rodzinną. W salonie przewidzieliśmy kominek jako drugie źródło ciepła. Na zewnątrz budynków znajdują się tarasy, parkingi oraz ogrodzone ogródki. Inwestycja składa się z kompleksu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Zapoznaj się z naszą ofertą na naszej stronie

Teren inwestycji zlokalizowany jest blisko centrum miasta, z dogodnym połączeniem komunikacyjnym, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonej enklawy jaka stanowi Wielkopolski Park Narodowy.

Ponadto dużym atutem lokalizacji jest bliskość placówek oświaty - przedszkola, szkoły - oraz centrów handlowych , m.in. Pajo, Factory.

  • 1

   Nowa inwestycja w Poznaniu

   Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w rewitalizowanej, wyjątkowej kamienicy w Poznaniu na ul. Głogowskiej.

  • 2

   Idealne miejsce do mieszkania

   Budynek będzie kompleksowo odrestaurowana z zachowaniem wyjątkowej architektury kamienicy.

  • 3

   Inwestycja w Poznaniu

   Kamienica przy ul. Głogowskiej w Poznaniu to znakomite połączenie dogodnej lokalizacji, znakomitego projektu oraz przystępnej ceny.

  • 4

   Atrakcyjne ceny

   Ceny mieszkań w kamienicy na ulicy Głogowskiej zaczynają się już od 6990 PLN brutto.

 • Aktualna oferta
 • Nasze realizacje
Script logo
Script logo